Poule - en teamindeling Najaarscompetitie 2019 is bekend

De Najaarscompetitie 2019 begint over een paar weken!  Bekijk hier de indeling en het programma!

Door het volle speelschema zijn er in deze weken (tot het laatste weekend van oktober) helaas geregeld minder tot weinig banen vrij voor recreatief tennis. We beseffen dat dat vervelend kan zijn maar hopen op ieders begrip. Zie bijlage onderaan voor de teams die thuisspelen.

Voor de competitiespelers: heeel veel succes gewenst!!

Hieronder vind je de poule- en teamindeling van de Najaarscompetitie 2019.

 

De indeling van de poules vind je hier op de website van de KNLTB: Najaarscompetitie 2019.

De teamindeling:

Vrijdag (10/10 teams)

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e klasse - HUISSEN 1

Bram Vink (M, 30829216)

Rik Benjamins (M, 21966346)

Jan van der Harg (M, 17005949)

Ron Evers (M, 12719935)

Ben Bloksma (M, 31133304)

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e klasse - HUISSEN 1

Bob Thuijsman (M, 19639724)

Albert ter Burg (M, 14026864)

Sjaak van Haeff (M, 15484076)

Rob Jansen (M, 13142747)

Hessel van Hoorn (M, 14936666)

Michiel Rijsemus (M, 13432893)

Ronald van Bilsem (M, 15727238)

3e klasse - HUISSEN 2

Johan Buil (M, 10161244)

Jos Mulder (M, 12754633)

Gerard Willemsen (M, 21526265)

Jacques Hoogstraten (M, 26859955)

Gijs Koelewijn (M, 13165496)

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse - HUISSEN 1

Anke Vos (V, 20015909)

Judith Kokke (V, 12253294)

Lieke Peters (V, 13908502)

Susan Knottnerus (V, 24352039)

Rianne Verhoef (V, 21920982)

Maaike Vernooij (V, 30704383)

Marjon Damen (V, 13689274)

2e klasse - HUISSEN 2

Anneke Terwee (V, 14245892)

Babette van Dongen (V, 22998101)

Sacha Westerink (V, 22042172)

Elke Ribbers (V, 30775469)

Helma Rossen (V, 24425664)

Judith van Wessem (V, 18759785)

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e klasse - HUISSEN 1

Danielle Janssen (V, 16702646)

Martine Wilbrink (V, 21025207)

Stephanie Bakker (V, 13182005)

Barbara Wiecherink (V, 12794325)

Nilda van Hoorn (V, 18317863)

Afra Janssen (V, 22073027)

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e klasse - HUISSEN 1

Esther Coenraadts (V, 29787742)

Thomas Teunissen (M, 31247903)

Maarten Westerink (M, 29787750)

Jorien Steenblik (V, 31247938)

Hannelore Bouman (V, 15339319)

Rudolf Pruijn (M, 17664438)

3e klasse - HUISSEN 2

Jasmin Derksen (V, 19539479)

Andy Kwakman (V, 22756949)

Hank Velthuis (M, 22756957)

Marlies van der Haar (V, 25508962)

Dennis van Dalfsen (M, 16220358)

Patrick Teunissen (M, 13521055)

3e klasse - HUISSEN 3

Franske Janssen Reijnders (V, 15177548)

Karin Taal (V, 14800209)

Kees Meyberg (M, 35131551)

Marcel Bruins (M, 12397547)

Martijn Veltman (M, 15571076)

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e klasse - HUISSEN 1

Fedor Rutgers (M, 31874169)

Julie Oostenrijk (V, 27009939)

Nancy Gelderen (V, 35359897)

Henk Reuter (M, 31750036)

Nicole Reuter (V, 31750044)

Geert van Beers (M, 35008393)

 

Zaterdag (2/2 teams)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

2e klasse - HUISSEN 1

Jeroen Versteegh (M, 18187226)

Femke de Beurs (V, 15205398)

Lonneke Kuijper (V, 13276395)

Hessel van Hoorn (M, 14936666)

Nilda van Hoorn (V, 18317863)

2e klasse - HUISSEN 2

Roland Bus (M, 24216100)

Rogier van de Vijver (M, 30757932)

Wijnand van Schijndel (M, 16366611)

Luc Löwenthal (M, 26353083)

Marjan van der Klei (V, 10162046)

Anja Holleman (V, 21400261)

Marleen Polman (V, 13432753)

Annemiek Bus (V, 12007226)

 
Zondag (11/11 teams)

Gemengd Dubbel Zondag NIEUW

2e klasse - HUISSEN 1

Ellen Janssen (V, 27546365)

Judith Dijkstra (V, 12794279)

Jolanda Boelen (V, 12097543)

Raimond Rossen (M, 16395867)

Joost Meier (M, 21866767)

Marcel Scharrenberg (M, 24542490)

Groen Zondag

Groen 2 - HUISSEN 1

Ties Evers (M, 30475937)

Thian Bieleman (M, 31293786)

Luuk Burgers (M, 30910196)

Jinte Ribbers (V, 30902118)

Fieke Bredewout (V, 31325939)

Groen 2 - HUISSEN 2

Benjamin Bartels (M, 30910188)

Luuk Pothof (M, 31326013)

Silke Melchers (V, 31257771)

Karlijn van Osch (V, 35025115)

Dagmar van Loenhout (V, 31414982)

Groen 2 - HUISSEN 3

Anne Bruins (V, 30940885)

Tess van Beek (V, 35336382)

Liselotte Hegeman (V, 35555289)

Luuk Pruijn (M, 35599499)

Robin Oosterhuis (M, 31356923)

Gemengd Zondag

1e klasse - HUISSEN 1

Rick Maters (M, 23197269)

Tijs Noyens (M, 24320587)

Sander Muhlhaus (M, 25957864)

Jaimy Schoorl (V, 26815435)

Anne- Fleur Wismans (V, 24894613)

Julia Groenenboom (V, 26669730)

2e klasse - HUISSEN 2

Robin Maters (M, 24553751)

Laura Verkerk (V, 23780088)

Yaomi-Aimee Elstak (V, 23591463)

Laura Hegeman (V, 24705608)

Tjerk Logtestijn (M, 24257060)

Sebas Bouter (M, 27408671)

3e klasse - HUISSEN 3

Bram Jeurissen (M, 22832084)

Thomas Hoogstraten (M, 27934276)

Joost van Sluijs (M, 23750480)

Anouk Jansen (V, 26715902)

Marleen Jansen (V, 27582248)

Linda Saalmink (V, 30129788)

Imke Peters (V, 29035082)

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag

2e klasse - HUISSEN 1

Esma Besselink (V, 29778611)

Emma Hegeman (V, 29558298)

Jan Benjamins (M, 31510647)

Daan van Dalfsen (M, 29890322)

Thomas Werndly (M, 29203791)

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

3e klasse - HUISSEN 1

Sara Tempelman (V, 28779193)

Charlotte Hoogstraten (V, 28613228)

Tessa Breedveld (V, 28919114)

Bart Thürkow (M, 29226899)

Sem Schrooten (M, 28342968)

Joris Bruins (M, 28615336)

Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

2e klasse - HUISSEN 1

Maud van Wissen (V, 29266483)

Suze Hendriks (V, 29497337)

Fenna Edelenbos (V, 30895480)

2e klasse - HUISSEN 2

Noortje Teekamp (V, 30411491)

Isis Dobma (V, 31369960)

Luca Thomassen (V, 35101008)

Mare Proost (V, 30257581)

Juline Broekman (V, 31326056)

Nandi Sophie Boerboom (V, 31276946)

Downloads:

Nieuws overzicht